Вельмишановного АНАТОЛІЯ СЕРГІЙОВИЧА БІЛАНЕНКА, майстра спорту, голову циклової комісії і викладача-методиста фізичного виховання з 70-річним ювілейним днем народження!
Приємно відзначити, що напередодні свого ювілею Анатолій Сергійович у чемпіонаті світу з вільної та грекоримської боротьби серед ветеранів, що відбувся 19-20 жовтня н.р. у м. Варшава, виборов ІІ місце в обох видах спортивної боротьби та став дворазовим срібним призером.
Радіємо за Вас, Анатолію Сергійовичу!
Пишаємось Вами!
Здоров’я, сили і наснаги так тримати далі!!!
ФОТО
|