Нещодавно відбулася патріотично-інтелектуальна гра «БатлУм», між студентами вінницьких вишів та коледжів, організована відділом молодіжної політики ВМР.
Здобувачі освіти Вінницького фахового коледжу НУХТ є активними учасниками таких змагань та завжди радо долучаються, щоб перевірити свою кмітливість,
розширити кругозір, набути нових вражень та отримати цікаві знайомства.
У змаганнях взяли участь 18 команд, кожна з яких складалася з п'яти студентів. Протягом гри учасники відповідали на питання, фіксуючи свої відповіді
на бланках, які потім перевіряла лічильна комісія. Питання охоплювали широкий спектр тем – від шкільної програми до патріотичних та тематичних завдань.
Команда «Оріон» у складі якої: Задворний Максим, Денис Навроцький, Чорний Ростислав, Казіміров Олександр, Поліщук Ірина та їх наставник – викладач
Оксана Борачук гідно представили навчальний заклад та, окрім задоволення, отримали солодкий приз.
Наші студенти не зупиняються перед складними завданнями та проблемними ситуаціями і завжди гідно приймають такі виклики. А інтелектуальні змагання
такого масштабу лише загартовують їх на майбутнє.
Отож, ми на шляху до перемоги!!!
ФОТО
|