Через правову освіту – до правової держави!
У рамках Всеукраїнського тижня права у Вінницькому фаховому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли заходи, що сприяють
підвищенню рівня правової освіти та правового виховання студентів.
Викладачем соціальних дисциплін Раїсою Лисій організовано зустріч із завідувачем сектору Вінницьке бюро правової допомоги Миколою Бабієм, який
провів цікаву та змістовну бесіду на тему: «Профілактика адміністративних правопорушень серед неповнолітніх».
Вміння жваво вести дискусію: «Експерименти над тваринами» продемонстрували другокурсники під час гри «Дебати». Учасники правових змагань прийшли
до висновку, що медичному прогресу приділяється важливе значення, проте експерименти на тваринах – хибний шлях.
Молодь не просто з користю провела час, а й усвідомила, що важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян
та повага до закону.
ФОТО
|