Окопні свічки, виготовлені з любов’ю, передані на фронт!
Волонтерське об’єднання «Дорогою добра» Вінницького фахового коледжу НУХТ продовжує допомагати захисникам України.
Активна та вмотивована молодь виготовила близько 300 окопних свічок. Частину передали 59 окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка,
решту – 95 окремій десантно-штурмовій бригаді.
Студентська рада гуртожитку ініціювала збір гостинців для воїнів.
Це чергова допомога. З початку осені відправлено понад 500 окопних свічок.
Небезпідставно кажуть, що той, хто хоче щось зробити, шукає можливість, а хто не хоче – шукає причину. Ми постійно шукаємо можливість і робимо
для цього все, що в наших силах.
Дякуємо всім, хто приєднався до акції «Тепло віри в ПЕРЕМОГУ».
Ми – за спинами тих, хто на полі бою героїчно захищає нашу державу. І навіть невеликі вчинки можуть прикрасити суворі військові будні бійців і
додати їм оптимізму та віри в те, що їх з нетерпінням чекають вдома.
Долучаймось до благодійних ініціатив!
Гуртуймось, допомагаючи нашим воїнам, та наближаймо велику Перемогу!
Все буде Україна!
ФОТО
|