"Я був, є і залишатимусь українцем", - завжди наголошував Петро Яцик, живучи далеко від України в Канаді.
19 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проводиться з
метою піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Кожна освічена людина повинна знати та любити рідну мову, вміти
правильно спілкуватись і висловлювати свої думки.
Гарною традицією є участь у конкурсі здобувачів освіти Вінницького фахового коледжу НУХТ. З кожним роком мовне змагання утверджується
в своїй неповторності, і щоразу збільшується кількість поціновувачів рідного слова, які беруть у ньому участь. Цього року 20 учасників конкурсу закладів фахової передвищої освіти
Вінниччини мали можливість показати свої знання і творчі здібності з української мови, свою любов та повагу до рідної мови, народу. Студентка ІІІ курсу спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія
Ольга КОРОБЕЙНИКОВА гідно представила наш коледж і, як переможниця, виборола право на участь у фінальному етапі конкурсу.
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – не тільки свідчення інтересу талановитої молоді до державної мови, а й промовиста
ознака громадянської зрілості тих, хто незабаром працюватиме та буде відбудовувати нашу країну.
Гордимося талановитою студенткою,вітаємо Ольгу та її викладача Вікторію БІЛОУС, та бажаємо найвищих досягнень та успіхів у житті!
ФОТО
|