В благословенний день народження великого Кобзаря у Вінницькому фаховому коледжі Національного університету харчових технологій успішно пройшов
День вступника. До онлайн-зустрічі приєдналось близько сотні абітурієнтів.
Учасників привітала заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Данильченко, яка й модерувала подальшу змістовну розмову. Розповіла
інтернет-аудиторії про історію славетного закладу, ознайомила зі здобутками викладацького колективу, матеріально-технічним забезпеченням, актуальністю професій, дуальною освітою, можливостями для
студентів та дозвіллям, яке допоможе розвивати світогляд і, звичайно, наголосила на особливостях цьогорічної вступної кампанії.
Надалі зустріч перейшла у формат «питання-відповідь». У ході спілкування майбутні абітурієнти та їхні батьки отримали конструктивні відповіді
на запитання: «Як успішно підготуватись до іспитів?», «Які основні дати подачі документів?», «У чому складності написання мотиваційного листа?»; «Що таке конкурсний та прохідний бал?»,
«Електронний кабінет, навіщо він потрібен і як функціонує?». Інтерес у слухачів викликали підготовчі курси з математики.
Продовжити віртуальну екскурсію можна на офіційному сайті коледжу, де у рубриці «Лайфхак для абітурієнта» дізнаєтесь інформацію щодо освітніх
програм спеціальностей, проходження практики, перспектив подальшого працевлаштування тощо.
Шановні учні і вже майбутні абітурієнти, щиро бажаємо Вам стати невід'ємною частиною великої і дружньої родини ВіФК НУХТ!
Наш бренд стабільний: завжди КРАЩІ!
ФОТО
|