Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

І знову БатлУм і знову ми у грі!

Дата: 22.03.2024

         Студенти ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» завжди з радістю долучаються до заходів, організованих відділом молодіжної політики ВМР, щоб із задоволенням та користю провести час, набути нових знайомств та зустріти старих друзів.
         Тож нещодавно в ТЦ «Мегамолл» вкотре відбулася інтелектуально-розважальна гра «БатлУм», між студентами вишів, коледжів та училищ (21 заклад освіти), приурочена 80-й річниці з Дня визволення Вінниці від фашистських загарбників.
         Гідно представила навчальний заклад команда «Супер-Оріон»: Денис Навроцький, Анна Кривобока (гр. 2-ОК-1); Ростислав Чорний, Ольга Коробейнікова (гр.3-ОК-1); Ірина Поліщук (гр. 3-ТЖ). Готувала та підтримувала здобувачів освіти їх наставник, викладач коледжу Оксана Борачук.
         Інтригуюча атмосфера та продумана стратегія гри, дозволила гравцям отримати позитивні враження, здобути новий досвід командної гри та отримати солодощі від організаторів.
         Молодці, друзі!
         Цінуємо Вашу свідому громадянську позицію та бажаємо подальших насичених студентських буднів!
         Переможного і мирного нам майбуття!

 

ФОТО