1 квітня 2024 року Студентська рада Вінниччини організувала інтелектуальний квіз «Сік», що проходив у молодіжному центрі «Квадрат».
Команда Вінницького фахового коледжу НУХТ «Супер-Оріон» здобула І місце.
Рухаючись цілеспрямовано та впевнено до бажаної перемоги, наші юні ерудити майстерно обійшли конкурентів, а це 8 команд закладів фахової передвищої освіти.
Досвід не проходить даремно, тому заслужена перемога знайшла своїх героїв: Чорного Ростислава (2-ОК-2); Навроцького Дениса, Задворного Максима,
Островського Віталія (2-ОК-1) та Поліщук Ірину (3-ТЖ).
Спрямовувала та вболівала за гравців викладач-наставник Оксана Борачук.
Друзі! Ви, як завжди, на висоті!
Подальших успіхів та перемог!
ФОТО
|