На базі спортивного комплексу ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» пройшли фінальні змагання з волейболу серед юнаків за програмою Гімназіади учнів
закладів загальної середньої освіти області.
Серед учасників, команди громад: Вінницького, Жмеринського, Могилів-Подільського, Гайсинського, Хмільницького, Тульчинського районів та м. Вінниці.
Присутніх спортивного дійства привітали директор коледжу Володимир Керницький, начальник обласного відділення КФВС МОН Геннадій Бочарьов.
Від бурхливої підтримки вболівальників, гравці отримали позитивні емоції від кожної виграної партії та до останніх хвилин тримали всіх у напрузі,
загартовуючи командний дух і жагу до перемоги.
Гра закінчилась з переможним результатом:
І місце – Жмеринська ОТГ, тренер Марія Глухих
ІІ місце – Крижопільська ОТГ, тренер Діна Остап’юк
ІІІ місце – Ямпільська ОТГ, тренер Юрій Махновецький
Головний суддя – Валерій Калина.
Запеклі змагання об’єднали любителів цього виду спорту та дали потужний поштовх до нових зустрічей на волейбольному майданчику, а юні спортсмени
набули ігрового досвіду, відпрацювали індивідуальні та командні дії.
Вітаємо юних спортсменів та їх наставників!
Нехай досягнутий успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин.
Перемагали, перемагаємо, переможемо...
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
ФОТО
|