Під таким гаслом в Вінницькому фаховому коледжі НУХТ пройшло спортивне свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.
Задля зміцнення здорового духу та підвищення фізичної культури викладачі фізичного виховання Віталій Янчук, Віталій Терещенко та Ганна Красюк
влаштували цікаве дійство.
Розпочали з оздоровчої руханки.
Силу, завзяття, дух суперництва молодь проявила у спортивно-розважальних вікторинах, комбінованих естафетах, стрибках на скакалці, іграх з м’ячем,
шашково-шаховому турнірі.
Учасники змагань, команди відділення технології та організації виробництва і теплоенергетики, проявили себе, як згуртований і дружній колектив.
А найспритнішими виявилася першокурсники спеціальності «Теплоенергетика» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», почесні друге
та третє місце посіли команди здобувачів освіти спеціальностей «Харчові технології» та «Менеджмент».
Гравців відзначено Грамотами директора коледжу та солодощами від студентської профспілки.
Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя, це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати
свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.
Бажаємо всім – бути здоровими і життєрадісними у мирній Україні!
ФОТО
|