З настанням тепла студенти Вінницького фахового коледжу НУХТ вже вкотре беруть участь в акції «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля»,
що проводиться за ініціативи виконавчого комітету Вінницької міської ради.
Близько 200 вихованців коледжу зробили свій внесок у наведення порядку та долучися до благоустрою рідного міста.
Зусиллями працьовитої молоді очищено місцевість біля русла річки Скакунка та вул. Дубовецької.
В належний естетичний та санітарний стан приведено території прилеглі до адміністративних будівель коледжу та гуртожитку.
Студенти та працівники завзято взялися за благоустрій рідного коледжу та міста, працювали добросовісно, з натхненням, адже чистота нашого життя
починається з чистоти та порядку нашої оселі.
Такі заходи допомагають не лише зробити місто чистішим, а й виховати у молоді бережливе ставлення до навколишнього середовища.
ФОТО
|