«Книги — морська глибина:
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить»
Іван Франко.
Учас розквіту Інтернету книга досі залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником.
З метою духовного збагачення та популяризації серед молоді філософських «вічних» книг, у царині невичерпної мудрості – читальній
залі бібліотеки Вінницького фахового коледжу Національного університету харчових технологій пройшла літературно-мистецька година «Її Величність-Книга!».
Зі вступним словом до першокурсників звернулись працівники Світлана Процько та Марина Стороженко, які наголосили на значенні
книги у нашому житті. Зосередили увагу молоді на тому, що книга – це міст між поколіннями і культурами.
Викладачка філологічних дисциплін Наталія Огородник ознайомила присутніх з ідеєю та історією виникнення Всесвітнього дня книги
та авторського права. ЮНЕСКО оголосило щорічно відзначати такий день, щоб спрямувати та підвищити інтерес до читання книг в час розвитку цифрових технологій.
Присутні пройнялись інтересом до історії літературних шедеврів, скарбниці культури різних народів та епох.
Залишаючи читальну залу бібліотеки, майбутні електрики та теплотехніки переконано підсумували, що цікава книга – це завжди вірна
та хороша помічниця, джерело знань, мудрості, сили і добра.
Тож не оминайте бібліотек, беріть скарби нетлінні в руки, нема прекрасніших доріг, ніж в цей вселюдський храм науки!
ФОТО
|