Великдень – світле, добре свято, яке несе з собою Віру, Надію, Любов, символізує перемогу добра над злом.
Всі ми чекаємо у цей день дива, а особливо люди, які опинились у складних життєвих обставинах.
Напередодні святкових днів у Вінницькому фаховому коледжі Національного університету харчових технологій пройшла благодійна акція
«До світлого дня – світлі вчинки», в рамках якої представники волонтерського об’єднання «Дорогою добра» під керівництвом викладачів Людмили ЯЦЕНКО та Анатолія КОЖАРКА вітали з Великодніми
святами людей, що потребують уваги.
Відвідали Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат. В
обидва заклади привезли гостинці: цукерки, печиво, фрукти, канцтовари, набори для творчості.
Для діток центру реабілітації проведено майстер-клас з декорування великоднього печива, яке спекли студенти спеціальності «Харчові технології».
Щиро раділи волонтерському візиту і мешканці психоневрологічного інтернату, запитуючи коли приїдуть до них ще.
Зустрічі були проникнуті родинним теплом та затишком. Вихованці мали нагоду не тільки поласувати солодощами, але й отримати тепло та увагу.
Великдень все ближче, акція «До світлого дня – світлі вчинки» підійшла до завершення, але добрі справи наших волонтерів, справжні маленькі
дива продовжуються і їх творцями може стати кожен з Вас, варто лише відкрити своє серце – сповнене любов’ю для людей.
Спасибі всім, хто долучився до благодійної акції. Ми всі разом зробили важливу і потрібну справу.
ФОТО
|