Сьогодні виповнюється 28 років від дня, коли 28 червня 1996 , року Верховна Рада ухвалила основний Закон нашої держави - Конституцію України.
Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, стійкість та нескореність.
Але уже втретє ми зустрічаємо цей день в умовах війни, виборюючи кожного дня своє право на життя…
Уже третій рік російська держава щодня відбирає в українських людей та дітей визначені Конституцією права на освіту, свободу, достатній життєвий рівень…
Уже третій рік російська держава щодня відбирає в українських людей та дітей право вирости українцями….
Уже третій рік… Незважаючи ні на що українські захисники кожного дня, боронять нашу Батьківщину, відстоюють кожну статтю Основного Закону нашої держави.
Третій рік кожного дня ми, прості українці, змушені захищати свої права та свободи від ворога, виборювати основне конституційне право – жити.
Жити щасливо, вільно і цивілізовано у суверенній, незалежній, демократичній, соціальній, правовій державі.
Викладачем соціальних дисциплін Юлією Коробчинською та студентами нашого коледжу до Дня Конституції підготовлено проєкт «Я маю право жити.
Мої конституційні права порушені війною».
В умовах війни День Конституції України набуває особливого значення і ще більше демонструє незламність нашої держави і нашого народу.
Разом – ми сильні! Разом до перемоги!
Слава Героям України! Слава збройним силам України! Слава Україні!