Неможливо уявити українську літературу без творів наших письменників-земляків М. Коцюбинського, М. Стельмаха, Є. Гуцала,
В. Стуса… Нетрадиційно і цікаво була проведена година спілкування в групі студентів 2 курсу спеціальності «Менеджмент» (керівник Юлія ЛЕВАШОВА) «Василь Стус – поет, патріот, Людина», адже проходила в
краєзнавчій кімнаті Бібліотеки-філії 1 ВМ ЦБС. Завідувачка Ольга ВЕРГУН провела екскурсію, розповівши про найстарішу бібліотеку Вінниці від заснування до сьогодення. Викладач Клавдія ЧЕРНИШ разом зі студентами підготували
розповіді про основні етапи життя і творчості Василя Стуса, обговорили цікаві факти з життя письменника, вплив поезії на сучасну молодь. Студенти читали вірші, співали пісні на вірші Стуса під гітару про рідну землю, любов до України.
Вінниччина – край, який народжує талановитих митців, що вселятимуть віру в силу свого народу та даруватимуть естетичну насолоду.
|